Vladislav surmaj - svatební a komerční fotograf


Ahoj, dojdi si uvařit čaj, kafe nebo si klidně přines něco ostřejšího, ale pohodlně si sedni, nebo klidně lehni a dovol mi, abych se ti představil.


Jsem Vláďa a budu tvůj svatební fotograf. Proč zrovna já, když je nás tolik? Jsem chameleon, všude zapadnu, rád se přizpůsobím svatbě a hlavně vám. Fotím profesionálně, ale zároveň jako váš kamarád, prostě zapadnu a ani si na svatbě nevšimneš, že tam jsem, nebo že dokonce zrovna fotím právě tebe. Nemám rád kýč, nemám rád strojené úsměvy a úplně nesnáším pózování. Prostě jsem uprostřed zábavy a zároveň jako bych tam ani nebyl a fotím, fotím a fotím.

Nechci se nějak vytahovat, ale vsadím se, že jsem byl na více svatbách než ty. Takže semnou se nemusíš ničeho bát… nevíš na jakou nohu patří podvazek, nebo na jaký straně má jít maminka, tak já to vím a rád ti poradím. Nebudu ti psát klišé, že každá svatba je jiná, že je to originál… každá nevěsta má strach, že jí to na fotkách nebude slušet a každý ženich má panickou hrůzu z dlouhého focení. Neboj, nezapomeň, že jsi na webu, protože jsem tě někde (něčím) zaujal a víš, že na mých fotkách jsou všichni krásní nebo vtipní. A i já mám panickou hrůzu z dlouhýho focení, takže se nachvilku vytratíme, odpočineme si a nafotíme pár skvělých, přirozených fotek (se vším pomůžu, nic nemusíš vymýšlet, pokud teda nechceš). 

Miluji překvapení a věř mi, že tě fotky překvapí. Nebudeš věřit, co všechno jste ani neviděli, nebo co vám chtěli zatajit. Neschová se mi žádný host, každý “trapný”, veselý nebo fakt strašně romantický okamžik pro tebe zachytím. 

Vypadám jako superhrdina od marvelu (nebo DC, jestli chceš), který je zázračně všude a v tu pravou chvíli. Který všechno ví a zná, všude byl a se vším poradí. Trochu tě zklamu, ale nejsem. Všechno bych to nezvládl, tak si sebou vozím pomocnici. Vždycky, za každýho počasí, na každou svatbu a vždycky tu samou. Jsme už sehraný pár, kde nejsem já, tam bude ona… pokud teda nebudeme oba u bufetu :) 

Čaj, kafe nebo něco ostřejšího je asi pomalu dopito, já (teda my) jsme se představili asi dostatečně, takže budu rád, když si buď hned rezervuješ svůj termín nebo se ozveš a poznáme se.

1 / 7

1 / 7

co fotím

Svatby

Dobrá svíčková, dobrý pivo, dobrá společnost a spousta zábavy až do rána. Všechno tohle je opravdový a takový budou i fotky, nic strojenýho, žádný hraný úsměvy. Až budeš po svatbě smutnit, že je to všechno za tebou, tak uvidíš fotky a s opravdovým úsměvem budeš ten den znovu prožívat a vsadím se, že budeš koukat, co ti zůstalo utajeno, ale mě ne :) 

ceny od

21.000,-

1 / 7

co fotím

Svatby v zahraničí

Jak by se vám líbila svatba na nejvyšším úpatí hory, na pláži pod palmou (s koktejlem v ruce), nebo třeba v pralese pod liánou? Mě moc, a protože jsem hrdým majitelem pasu, rád s vámi na každé tohle, a taky jiné místo za hranicemi vyrazím. 

ceny od

individuálně

1 / 7

PRICING PACKAGES

Portréty

Ať jste dva, tři, celá rodinka nebo jenom ty (a třeba pes, kočka nebo klidně králík) uděláme společně super fotky. Nebudeme nic přehnaně strojit, my se společně projdeme, pobavíme a ani nepostřehneš, že už máš spoustu parádních fotek.

ceny od

2.000,-

1 / 7

PRICING PACKAGES

Těhotenské

Tuhle etapu života, těch devět krásných měsíců plných lásky, nadšení, těšení se, nateklých kotníků a nemožnosti sama si zavázat tkaničky, musíš mít zachycených na památku a taky jako důkaz. 

ceny od

2.000,-

1 / 7

PRICING PACKAGES

Děti

Tohle focení je u mě pouze pro malé, odvážné dobrodruhy…žádný ateliér u mě nečekej. Fotím venku, ať je zima a mráz nebo slunce pálí, nechám se ale přemluvit i na “návštěvu” u vás doma. Fakt fotím přirozenost a toho malýho tvora prostě nemůžu narvat do kokosový skořápky. 

ceny od

2.000.-

1 / 7

služby a orientační ceny

Zásnuby

Značka: tajně
Už ses rozhodl nebo rozhodla (nejsem zastánce pravidel a zvyků) a koupil/a prstýnek? Chceš pokleknout a čekat na ortel? A nebylo by hezký mít to zvěčněný? Ať vám rodina, kamarádi nebo třeba kolegové tu romantiku věří.

ceny od

4.000,-

1 / 7

PRICING PACKAGES

Komerce

Přenesu vaše produkty, značku nebo služby k životu skrze autentické a úchvatné obrazy.

V dnešní době je vizuální obsah klíčem k úspěchu ve světě digitálního marketingu a propagace. Jsou to právě fotky, které přitahují pozornost, vypráví příběhy a vytváří emocionální spojení s vaší cílovou skupinou.
A právě zde vstupuji já, abych vám pomohl sdělit vaši zprávu nezapomenutelným způsobem.
Moje specializace je reklamní lifestyle fotografii - to znamená, že nejenže zachycuji vaše produkty nebo služby, ale také je umisťuji do prostředí, která oslovují vaši cílovou skupinu. Vytvářím obrazy, které nejen předvádějí vaše výrobky nebo služby, ale také vyprávějí příběhy a evokují v klientech emoce.
Svůj přístup k fotografování založuji na důkladném porozumění vašemu podnikání, značce a cílové skupině. Společně spolupracujeme na plánování a konceptualizaci fotografií, abychom zajistili, že každý snímek perfektně odpovídá vašim potřebám a cílům.
Ať už jste malý start-up, středně velká firma nebo mezinárodní značka, mohu vám pomoci přinést vaši značku na další úroveň prostřednictvím silné vizuální přítomnosti. Dejte mi vědět, jak vám mohu pomoci, a rád společně vytvoříme nezapomenutelné výsledné fotky, které budou mluvit za váš obchod.

ceny od

individuálně