Nejčastější dotazy


Máš spoustu otázek? Zde najdeš odpovědi na nejčastější dotazy, které ti pomohou lépe porozumět svatební fotografii. Pokud máš další otázky, neváhejte se na mě obrátit.

FAQ

Dostaneme všechny fotoky, které jsi nafotil? Klidně neupravené?

Vaše spokojenost je pro mě na prvním místě a stojím si za kvalitou mojí tvorby, a proto neupravené fotky neposkytuji. Chci, aby fotografie, které obdržíte byli dokonalé a vám doslova vyrazily dech a nestojím o to, aby vás unudili tisíce obyčejných obrázků.

Kde všude fotíš?

Jsem z Karlových Varů, ale miluji cestování a přijedu za vámi kamkoliv. Pokud plánujete zahraniční svatbu, vezmu fototechniku a prožiji rád váš den D s vámi.

Trváš na předsvatební schůzce?

Netrvám, ale doporučuji ji. Nejenom že se vzájemně poznáme a budeme vědět, co od sebe očekávat, ale sdělíme si všechna přání a požadavky a mile rád předám všechny rady, ohledně focení, ale klidně i svoje zkušenosti ze svateb obecně. Dokážu poradit spoustu drobností, které v den svatby oceníte a budete díky nim mít krásné fotografie. Jestli jste časově vytíženi a není ve vašich možnostech dorazit na předsvatební schůzku, můžeme se určitě domluvit na online konzultaci.

Nikdy jsme se nefotili, máme trochu strach, že nebudeme vědět, co máme přesně dělat.

Nemusíte se bát, se vším pomůžu. Během skupinového focení vám pomůže nahnat všechny poschovávané svatebčany, moje asistentka a vytvoříme společně skupinky přesně podle vašeho přání. Při focení portrétů novomanželů, poradím, jak se naaranžovat a jak se přirozeně pohybovat, aby výsledná fotografie vypadala skvěle.

Jaké používáš vybavení?

Na práci mi záleží, proto mám hned několik profesionálních fotoaparátů. A nespoléhám se pouze na jeden hlavní a jeden záložní foťák. Disponuji rovněž potřebným množstvím profesionálních objektivů pro zachycení každého momentu, který na svatbě může nastat.

Chtěli bychom fotokoutek s rekvizitami, je to možné?

Fotokoutek nenabízím, jdemu s moderní dobou a rád vám nabídnu fotobudku. Ve fotobudce si hosté užijí mnohem více zábavy, jsou odvázanější a hlavně ihned vidí výsledek. Samozřejmostí je pozadí a velké množství rekvizit.